Wzornik

2020-09-28 13:38

Miejsca do przechowywania: regały, półki, szafki i przyborniki na biurko.

Bost Projekt: Yonoh Creative Studio Producent:Treku www.treku.com
treku regał

Autor: serwis prasowy

System regałów, w których połączono drewno i metal. Charakteryzuje go prostota, innowacyjność i oryginalność, zgodna z filozofią Yonoh Creative Studio, które stworzyło projekt. Pasuje do różnych przestrzeni, zarówno w domu, jak i w miejscu pracy.

Regał Tylko Producent: Tylko www.tylko.com
tylko regał

Autor: serwis prasowy

Tym, co wyróżnia tę markę jest nowatorskie podejście do kupowania mebli - cały proces odbywa się przez wygodną aplikację. Użytkownik może wybrać rozmiar półek, a także określić ich liczbę, dzięki czemu regał można idealnie dopasować do wnętrza.

String Producent: String Furniture www.scandinavianliving.pl
string regał

Autor: serwis prasowy

Układ String został zaprojektowany w 1949 roku. Każdy element systemu może być wykorzystany w nieskończonej ilości kombinacji. Dzięki panelom możliwe jest stworzenie półek dla dowolnej liczby książek. Elementy są dostępne w różnych kolorach i materiałach, ale wymiary są stałe i od 1949 roku nie zostały zmienione.

Haller Projekt: Franz Haller Producent: USM www.mood-design.pl
Haller

Autor: serwis prasowy

Modułowy system (proj. 1965) sukces zawdzięcza opatentowanemu rozwiązaniu stalowego łącznika kulkowego. Dzięki niemu mebel może być dowolnie konfigurowany. W odświeżonej wersji E line wprowadzone zostały moduły z ledami i portami USB.

Worknest Projektant: Wiktoria Lenart Producent: Vox www.vox.pl
worknest biurko Vox

Autor: serwis prasowy

Projektantka nie nazywa tego mebla biurkiem, a kreatywną przestrzenią. Worknest tworzy drewniany stół z parawanem. Jego funkcjonalność można zwiększyć dokupując komplet metalowych akcesoriów. To zestaw, który pomaga zbudować przestrzeń do pracy, wydzielając ją i dopasowując do swoich potrzeb.

Mini Stacked 2.0 Projektant: Julien de Smedt Producent: Muuto www.pufadesign.pl
regał Muuto

Autor: serwis prasowy

Półki Mini Stacked Storage System są wymiarami idealnie dopasowane do mniejszych pomieszczeń, takich jak kuchnie, korytarze i łazienki. Nowa wersja to ulepszona edycja starszej odsłony - nowa farba nadaje modułom gładszą powierzchnię, a ich konstrukcja jest szczelniejsza.

Punto Producent: Vox www.vox.pl
vox organizer

Autor: serwis prasowy

Organizer Punto składa się z 3 elementów: pojemnika na dokumenty, pojemnika na długopisy oraz organizera na artykuły biurowe. Prosta forma sprawia, że może być używany w niemal każdym wnętrzu. Pojemniki mogą funkcjonować razem lub niezależnie.

Planners Producent: Monograph www.moremadam.pl
moograph artykuły biurowe

Autor: serwis prasowy

Kalendarze oraz notatniki z oferty duńskiej firmy Monograph. Nowa kolekcja powstała specjalnie z myślą o pracujących w domu. Wszystkie wykonane z najwyższej jakości papieru pochodzącego z recyklingu.

Paper Bin Projekt: Clara von Zweigbergk Producent: Hay www.designzoo.pl
paper Bin

Autor: serwis prasowy

Kolorowy kosz na papiery. Wykonany został także z papieru - pochodzącego z recyklingu, pokrytego powłoką ochronną, dzięki której można go stosować także do innego rodzaju odpadów lub jako naczynie dekoracyjne. Występuje w kontrastowych zestawieniach kolorystycznych.

Desk Organiser Projekt: Jamie Wolfond Producent: Ferm Living www.czerwonamaszyna.pl
Ferm Living

Autor: serwis prasowy

Organizer na biurko o minimalistycznym wzornictwie, wykonany ze znakomitej jakości tworzywa, mający przemyślane proporcje. Wymiary: 22,8 x 12,7 x 28,3 cm.

Metal Producent: Hübsch www.fabrykaform.pl
Hubsch

Autor: serwis prasowy

Wykonany z metalu malowanego proszkowo organizer na biurko. Składa się z ośmiu elementów, które zaprojektowano tak, by mogły stać razem lub niezależnie. Występuje w dwóch zestawieniach kolorystycznych.