Zaprojektuj dom dla dwojga! Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz

i

Autor: Archiwum Architektury

Zaprojektuj dom dla dwojga! Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz

2020-01-31 17:31

Poznańska firma CAD Projekt K&A i redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” zapraszają do udziału w ósmej edycji konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor. Tym razem zadaniem jest adaptacja poprzemysłowego wnętrza na nowoczesną przestrzeń mieszkalną.

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor jest organizowany od ośmiu lat. W tym roku tym zadaniem jest autorska wersja domu dla dwojga z antresolą. Organizatorzy czekają na kreatywne projekty mieszkań dla pary z Poznania, która ceni sobie dużo otwartej przestrzeni oraz oryginalny design. Każdy uczestnik może wysłać do trzech różnych prac. Jedyny warunek: muszą być wykonane w programach z oferty firmy CAD Projekt K&A, a w propozycji należy wykorzystać przynajmniej jedną kolekcję płytek nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2019.

Organizatorzy przewidzieli trzy nagrody dla zwycięzców: nagroda główna: 4000 zł oraz bon o wartości 2500 zł do wykorzystania na zakup dowolnej aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A; nagroda druga: 2000 zł oraz dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A oraz nagroda trzecia: 1000 zł oraz jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A.

Zgłoszenia można nadsyłać do 10 lutego. Wstępna dokumentacja techniczna, rzuty oraz baza laureatów konkursu Perły Ceramiki UE 2019 na stronie konkursu.