Finalistki IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate

i

Autor: Archiwum Architektury Logotyp konkursu Top Woman in Real Estate

Gala Top Woman in Real Estate 2021

2021-08-17 19:07

Już za kilkanaście dni poznamy laureatki konkursu Top Woman in Real Estate 2021. Uroczysta gala odbędzie się w dniach 30-31 sierpnia. Specjalnie dla naszych Czytelników organizatorzy przewidzieli zniżkę na bilety wstępu!

Celem konkursu Top Woman in Real Estate jest wyróżnienie kobiet działających w różnych dziedzinach szeroko rozumianego sektora budowlanego, od architektury i inżynierii, po finanse, sprzedaż czy marketing. W tym roku wśród finalistek nie zabrakło oczywiście czołowych polskich architektek, jak Justyna Biernacka z Koła Architektury Zrównoważonej OW SARP, Katarzyna Waloryszak z łódzkiej pracowni MAKAA czy Klara Janicka i Anna Kurowska z APA Wojciechowski Architekci.

O tym, kto zdobędzie nagrody w poszczególnych kategoriach dowiemy się już 30 i 31 sierpnia podczas finałowej gali w restauracji Villa Foksal w Warszawie. Organizator konkursu, agencja PS intermedia, specjalnie dla naszych Czytelników przygotował rabat na bilety wstępu. Do 23 sierpnia można je kupić o 300 zł taniej. Aby skorzystać ze zniżki, należy zarejestrować się na galę, wpisując kod rabatowy ARCHITEKTURA, wtedy kwota 2290 zł zostanie pomniejszona na fakturze do kwoty 1990 zł.Gala Top Woman in Real Estate 2021 zakończona będzie uroczystym bankietem. Zaplanowano też koncert i licytację na rzecz Fundacji Dla Transplantacji, która wystawi m.in. koszulki Roberta Lewandowskiego oraz Igi Świątek. Więcej inormacji oraz formularz rejestracyjny na www.topwoman.pl.

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ