Koszt elewacji z blachy. Rozwiązania systemowe w zabytkowej oraz we współczesnej architekturze: webinar „Architektury-murator”

i

Autor: Archiwum Architektury

Koszt elewacji z blachy. Rozwiązania systemowe w zabytkowej oraz we współczesnej architekturze [WIDEO]

2021-09-03 19:32

Publikujemy nagranie webinarium „Koszt elewacji z blachy. Rozwiązania systemowe w zabytkowej oraz we współczesnej architekturze”. Systemy elewacji w technologii rąbka, łuski, paneli i kaset oraz najnowsze rozwiązania z użyciem paneli perforowanych i siatek cięto-ciągnionych omawia Igor Pilutkiewicz, Marketing Manager w firmie RHEINZINK.

Elewacja jest twarzą budynku. W zależności od systemu możemy wybierać między klasycznymi rozwiązaniami a systemami dostosowanymi do wymogów projektów nowoczesnych. Elewacja RHEINZINK w technologii rąbka stojącego, paneli oraz kasetonów posiada nie tylko zalety optyczno-techniczne – jest także rozwiązaniem niepalnym, nie bojącym się zarysowań oraz redukującym odpady i emisje CO2. Publikujemy nagranie webinaru pt. „Koszt elewacji z blachy. Rozwiązania systemowe w zabytkowej oraz we współczesnej architekturze”, podczas którego Igor Pilutkiewicz, Marketing Manager w firmie RHEINZINK, omawia m.in.

• systemy elewacji w technologii rąbka, łuski, paneli i kaset, • przedstawi rozwiązania z użyciem paneli perforowanych i siatek cięto-ciągnionych oraz • zalecenia konstrukcyjne sprawdzone tak w zabytkowej, jak i we współczesnej architekturze.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały także systemy elewacyjne RHEINZINK w świetle fizyki budowli – w tym z zakresu ochrony przeciwpożarowej i spełnienia wymogów §225 Warunków Technicznych. Specjalnie dla uczestników webinarium i naszych czytelników firma RHEINZINK przygotowała do pobrania dodatkowe materiały na temat planowania i zastosowania produktów:

DUŻA ŁUSKA: system na dach i elewacje

Panele pionowe SF.

CHCĘ SIĘ ZAPISAĆ