Architektura MuratorProjektyTargowisko Miejskie w Olsztynie

Targowisko Miejskie w Olsztynie

Popularne targowisko w Olsztynie czeka modernizacja według projektu Studia Form Architektonicznych Pantel.

Targowisko Miejskie w Olsztynie
W każdym z pawilonów na powierzchni ok. 1160 m², znajdzie się 60 stanowisk handlowych oraz sanitariaty.
Tagi:
Hospicjum Caritas w Olsztynie Zachowane zabudowania dawnych koszar w Olsztynie zostaną zaadaptowane na potrzeby hospicjum dla dzieci według projektu pracowni Architekci Gadomscy.
Konkurs KOŁO 2019 – nagrodzone projekty toalety z ogrodem zabaw w Olsztynie Rozstrzygnięto 21. edycję konkursu KOŁO na projekt toalety publicznej. Grand Prix otrzymała koncepcja studentów Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.
Pracownia Architekci Gadomscy projektuje hospicjum dla dzieci Zachowane zabudowania starych koszar strzelców w Olsztynie zostaną zaadaptowane na potrzeby hospicjum CARITAS według projektu lokalnej pracowni Architekci Gadomscy.
Pawilon przy liceum plastycznym w Olsztynie W konkursie na projekt pawilonu ekspozycyjnego przy Państwowym Liceum Plastycznym w Olsztynie zwyciężyło Biuro Architektoniczne Gadomscy.
Budowa Browaru Zamkowy Młyn w Olsztynie Browar Zamkowy Młyn stanął w miejscu historycznego obiektu o podobnej funkcji. W jego wnętrzach wyeksponowano piwne tanki, widoczne przez szklane witryny także z zewnątrz – o realizacji, której proces projektowy ze względu na prestiżową lokalizację w centrum Olsztyna i stale zmieniające się wytyczne zajął autorom ponad 7 lat pisze architekt Grzegorz Dżus.
Modernizacja hali Urania w Olsztynie Słynną olsztyńską halę czeka przebudowa. Obiekt zostanie zmodernizowany według konkursowego projektu Urban Architect.