Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- profil uczestnika

Kim są uczestnicy spotkania Młodzi do Łodzi 2018? Przedstawiamy ich sylwetki, informacje o ich edukacji, realizacjach, dotychczasowej działalności. W kolejnym etapie przy prezentacji każdego uczestnika spotkania Młodzi do Łodzi pojawi się także przygotowana przez niego plansza odpowiadająca na pytanie „Kim jestem?”.

agnieszka chrzanowska

agnieszka chrzanowska

Wrocław
Agnieszka Chrzanowska w latach 1998-2003 studiowała na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Technische Universität w Dreźnie. Od 2005 do 2007 roku pracowała w biurze projektowym w Dublinie. Od 2007 roku prowadzi pracownię ch+ architekci wraz z Wojtkiem Chrzanowskim, Grzegorzem Kaczmarowskim i Mikołajem Smoleńskim. Najważniejsze realizacje : Zespół szkolno-przedszkolny na Stabłowicach we Wrocławiu (2017 ch+ VROA) ,tymczasowa siedziba Muzeum Współczesnego Wrocławia, nominowana do nagrody Miesa van der Rohe (2011 ch+ VROA), Wrocławskie Centrum Kongresowe (2009 ch+ VROA) Autorka i współautorka 10 nagrodzonych lub wyróżnionych projektów.
Edukacja
  • Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, 2003, magister inżynier architekt
Obecna praktyka zawodowa:
  • Wrocław, ch+, architekt prowadzący
Wybrane realizacje:
  • Zespół szkolno-przedszkolny na Stabłowicach we Wrocławiu, ul. Karpnicka, Wrocław
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe:
  • Dublin, AGP, 2005-2007
Nagrody i wyróżnienia
  • I nagroda w konkursie na Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej Nowe Żerniki we Wrocławiu, 2014
Wybrane publikacje/ inna aktywność zawodowa
  • brak danych
Praca konkursowa
“Architektura – mój cel”

Agnieszka Chrzanowska, ur.1979, dyplom WA PWr 2003 - współtworzę zgrany zespół projektowy, który otrzymał ponad 10 nagród i wyróżnień w konkursach architektonicznych i doprowadził do realizacji ważnych budynków we Wrocławiu takich jak Wrocławskie Centrum Kongresowe (2009), Muzeum Współczesne Wrocławia (2011) czy Zespół szkolno-przedszkolny na osiedlu Stabłowice (2017).

ORGANIZATOR