DACH W WIELKIM MIEŚCIE

4 października 2016 roku rusza XVI edycja Konkursu Studenckiego „Architektury-murator”. Do konkursu mogą się zgłaszać indywidualni uczestnicy lub zespoły projektowe.

Udział w XVI edycji Konkursu Studenckiego „Architektury-murator” wymaga rejestracji i zakupu Prenumeraty miesięcznika Architektura-murator w promocyjnej cenie 34 zł. Rejestracja odbywa się wyłącznie przez internet, za pośrednictwem Formularza Rejestracyjnego. W pierwszym etapie osoba zgłaszająca pracę – która nie musi być członkiem zespołu, a tylko jego reprezentantem – podaje podstawowe dane umożliwiające kontakt. Po prawidłowym wypełnieniu formularza otrzymuje e-mail z danymi do przelewu. Po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej osoba zgłaszająca pracę otrzymuje e-mail z potwierdzeniem przelewu oraz indywidualnym linkiem do drugiej części formularza zgłoszeniowego. Za pomocą tego formularza zgłaszający przesyła dwie plansze konkursowe (plik jpg), opis pracy oraz nadany przez autora/ autorów projektu sześciocyfrowy numer, identyfikujący pracę. Po zakończeniu rejestracji osoba zgłaszająca otrzyma e-mail z potwierdzeniem. Rejestracja zakończy się 30 stycznia 2017 roku.

Serwis www.architektura.murator.pl od teraz bez rejestracji! Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, znosimy obowiązkową rejestrację do serwisu. Dostęp do unikatowych materiałów jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek przedtem.
Zostań ambasadorem „Architektury-murator” Architektura to Twoja pasja? Żadne z wydarzeń studenckich nie może odbyć się bez Twojego udziału? A przy tym jesteś osobą przedsiębiorczą, odpowiedzialną, zorganizowaną i chcesz reprezentować swój wydział na łamach miesięcznika?
25 lat „Architektury-murator” W 2019 roku mija 25 lat od wydania pierwszego numeru „Architektury-murator”. To również rok, w którym obchodzić będziemy 30. rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów w Polsce. Od momentu powstania towarzyszyliśmy wszystkim najważniejszym wydarzeniom w naszym kraju. Poprzez architekturę pokazywaliśmy polską transformację na szerokim tle społecznym, gospodarczym, politycznym.
Redakcja „Architektury-murator” zaczyna ścisłą współpracę z „Zawodem: Architekt”! Agencja 360 Content Team działająca w strukturze naszej grupy wygrała konkurs Izby Architektów RP na wydawanie dwumiesięcznika „Zawód: Architekt”. W kwestiach merytorycznych nowy zespół będzie wspierać redakcja „Architektury-murator”.
Poznajcie Partnerów jubileuszu Obchody 25-lecia „Architektury-murator” będą trwały niemal cały rok 2019, a składać się na nie będzie wiele wydarzeń, których organizacja nie byłaby możliwa bez naszych Partnerów. Poznajcie Partnerów jubileuszu.
Zostań redaktorem "Architektury-murator"! Miesięcznik "Architektura-murator" zatrudni redaktora prowadzącego serwis internetowy www.architektura.murator.pl.