Architektura Murator

Młodzi do Łodzi

Młodzi do Łodzi

- projekt konkursowy

Poznaj wszystkich uczestników 3. edycji ogólnopolskiego spotkania Młodzi do Łodzi. Zobacz, co myślą o architekturze polscy projektanci przed 40. rokiem życia, dowiedz się, do czego dążą, jakie mają cele i jaką formułę pracy przyjęli w swoich biurach projektowych.
Do 3 czerwca (12.00) 2013 roku na stronie konfrontacji prowadzony był plebiscyt internautów: lista autorów najciekawszych komentarzy i wyniki plebiscytu publikujemy w dziale Aktualności. 

Mateusz Adamczyk

Krakow
szef

Agata Woźniczka

Kraków
współwłaściciel

"Architektura - mój cel"

BudCud to multidyscyplinarne biuro projektowe. Trzon firmy tworzą młodzi ludzie, a ich niespożyta energia, ambicja i zaangażowanie gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez BudCud usług. Głównym celem, który realizuje firma, jest dostosowanie swoich usług do obecnych i przyszłych potrzeb użytkowników przestrzeni. Chcemy być nowocześni, eksperymentować oraz przełamywać schematy. Jesteśmy optymistami, chcemy, by nasza architektura zaskakiwała swoich użytkowników i dawała im przyjemność z obcowania z nią. Za każdym razem pracując chcemy zaskoczyć samych siebie.

Praca konkursowa

Komentarze

PATRONI
PATRONI MEDIALNI
ORGANIZATOR