Młodzi do Łodzi
- projekty
Poznaj wszystkich uczestników 4. edycji ogólnopolskiego spotkania Młodzi do Łodzi. Zobacz, kim są polscy projektanci przed 40. rokiem życia, dowiedz się, gdzie studiowali, czym się zajmują i do czego dążą.
Jestem architektką, urbanistką i badaczką miejskiej harmonii użytkowania przestrzeni. Skończyłam Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej.
Napisałam z kolegą książkę ,,MOK". Przygotowuję doktorat na WAPW i Sorbonie z urbanistyki i uczę.
Chciałabym połączyć wiedzę teoretyczną o mieście ze zrównoważonym projektowaniem jego przestrzeni i refleksją nad współzarządzaniem.
Jestem młodym architektem, który interesuje się przestrzenią miejską oraz architekturą mieszkaniową. Swoją wiedzę pogłębiam na studiach doktoranckich, a przy realizacjach projektów architektonicznych wdrażam ją w praktyce. Największą satysfakcję sprawia mi propagowanie architektury wśród młodych ludzi oraz pisanie artykułów o architekturze.
Jestem architektem prowadzącym własną dzialalność od 2016 w Poznaniu. Moje wcześniejsze doświadczenie zawodowe skupiało się na projektowaniu dużych obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej. Własną działalność opieram na projektowaniu dla klientów indywidualnych budynków oraz projektach konkursowych.
Architektura ( PWr), podyplomowe studia Zarządzania Projektami (SGH). Praca zawodowa w pracowni WXCA - projekty: skomplikowane budynki użyt. publicznej (teatry, muzeum), przebudowy zabytków, zagosp. przestrzenne (rynek, ulica). Wygrana z WXCA w konkursie „Ulice Nowej Pragi”. Współzałożycielka Sekcji Młodych OW SARP. Architektura to ciągłe poszukiwanie optymalnego wpisania się w kontekst.
Architektem malującym obrazy i murale. Studiującym kolor i matematykę.
Po etapach rozproszenej aktywności odnalazłem malarstwo jako to, w którym najpełniej mogę realizować przestrzenne wyobrażenia.
Jestem założycielem autorskiej pracowni FUV Architekci. Moim celem jest uzyskanie niezależności w projektowaniu. Działam zazwyczaj
na polu urbanistyki i architektury, jednakże coraz częściej można mnie spotkać przy tematach związanych z architekturą krajobrazu, wnętrzami i
wizualizacjami.
Nie wiem dlaczego mnie tu zaproszono :)
Opuściłam architekturę, ale zajmuje się zupełnie inną twórczością.
Jestem twórcą i rzemieślnikiem.
Lubię coś wymyślić, a potem to zrobić.
Jestem architektem, urbanistą i badaczem przestrzeni, który skupia się na jej fundamentalnych cechach i możliwościach. Ambicją tego procesu jest kreatywne tworzenie klarowności w często złożonych okolicznościach projektu. Zamiast narzucać dodatkowe schematy złożoności, wierzę, że rolą projektanta jest stworzenie prostych gestów i form, które tworzą strukturę, spójność i tożsamość przestrzeni.
Jestem architektką w Maćków Pracowni Projektowej, doktorantką na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Projektuję również scenografie i instalacje, publikuję w Architekturze-murator, jestem współautorką książki o Stefanie Müllerze.
Anna-Maria Janik - mgr inż. arch.
Obszary zainteresowań naukowych: architektura (w szczególności mieszkaniowa), malarstwo, design.
Ponadto: podróżując smakuje kuchni, czerpie inspiracje, kocha gotować,
w wolnych chwilach maluje, szyje na overloku i rozmyśla nad sensem życia. Uprawia sporty: trenuje judo, chodzi po górach, jeździ na desce, nurkuje, niedawno rozpoczęła naukę surfowania.
Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, aktualnie architektem, pełnym chęci do działania w celu rozwijania i poszerzania swoich umiejętności. Dążę do projektowania budynków współpracujących ze społeczeństwem, by nie stanowiły dla nich bariery. Marzę o poszerzaniu horyzontów za granicą, by ze zdobytym doświadczeniem wrócić do kraju i czynnie go wykorzystywać.
architektka, graficzka, partycypatorka, animatorka
Architektka, graficzka, partycypatorka, tutorka, animatorka i mama.
Obecnie asystent architekta w biurze w małej miejscowości, także plastyk, architekt krajobrazu.
Cel - tworzyć architekturę w zgodzie ze środowiskiem
Architekt to zawód zaufania publicznego, ale sam tytuł do zdobycia zaufania nie wystarczy. Każdego dnia pracuję nad jego zdobyciem i wkładam całą swoją pasję w walkę o dobrą architekturę, która nie kłamie i niczego nie udaje. To co projektujemy i zostawiamy po sobie wpływa na wrażliwość i świadomość naszego społeczeństwa.
Architektka, urbanistka, absolwentka Politechnika Krakowskiej 2016.
Miasto, budynki, ludzie, fotografia, sztuka, wzornictwo, natura - wszystko to ma wpływ na to kim jestem i jak odbieram architekturę.
Jestem częścią społeczeństwa.
Kim jestem / bywam? abonentem agnostykiem amatorem architektem człowiekiem czytelnikiem ciałem i duchem dyletantem gdańszczaninem introwertykiem inżynierem kawalerem konsumentem kredytobiorcą kumplem mężczyzną mieszczuchem Polakiem prowincjuszem racjonalistą rowerzystą uczestnikiem warszawiakiem itd.
"Nie jesteśmy samoistni, jesteśmy tylko funkcją innych ludzi, musimy być takimi, jak nas widzą ludzie" W.G.
bywam rzemieślnikiem, bywam petentem, bywam wspólnikiem, bywam koordynatorem, bywam grafikiem, bywam projektantem, bywam biznesmenem, bywam mediatorem, bywam architektem