Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- profil uczestnika

Kim są uczestnicy spotkania Młodzi do Łodzi 2018? Przedstawiamy ich sylwetki, informacje o ich edukacji, realizacjach, dotychczasowej działalności. W kolejnym etapie przy prezentacji każdego uczestnika spotkania Młodzi do Łodzi pojawi się także przygotowana przez niego plansza odpowiadająca na pytanie „Kim jestem?”.

Dobrochna Borsa

Dobrochna Borsa

Cieszyn
Właścicielka Pracowni 4 arch, gdzie zajmuje się projektowaniem i rzemiosłem. Za pomocą głowy, rąk i maszyny- projektuje, wykonuje i fotografuje głównie torby. Ukończyła WAPŚ w Gliwicach. Wywodzi się z rodziny o tradycjach architektonicznych i żyje w środowisku związanym z architekturą. W dziedzinie szycia- samouk. Po przeprowadzce trafiła na ludzi z pasją i miejsce o tradycjach krawieckich, gdzie pod okiem specjalistów mogła rozwijać zainteresowania, by przekształcić je w sposób na życie. Od pewnego czasu, jako twórca Pracowni Rzeczy TOO, łączy kreatywne działanie z rzemiosłem. Obcowanie z materiałem, praca od pomysłu do kontaktu produktu z odbiorcą daje dużo satysfakcji i poczucia wolności. Od wielu lat prowadzi też kursy rysunkowe, ma dobry kontakt z młodzieżą. Pochodzi z Gliwic, po studiach przeniosła się do Cieszyna, gdzie mieszka z mężem architektem i dwójką dzieci.
Edukacja
  • Politechnika Śląska w Gliwicach, 2006, mgr inż. arch
Obecna praktyka zawodowa:
  • 4 arch, właściciel
Wybrane realizacje:
  • brak danych
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe:
  • Zespół Szkół Budowlanych, 2004-2007
  • Zespół Szkół Budowlanych, 2013-2015
Nagrody i wyróżnienia
  • brak danych
Wybrane publikacje/ inna aktywność zawodowa
  • brak danych
Praca konkursowa
“Architektura – mój cel”

Nie wiem dlaczego mnie tu zaproszono :) Opuściłam architekturę, ale zajmuje się zupełnie inną twórczością. Jestem twórcą i rzemieślnikiem. Lubię coś wymyślić, a potem to zrobić.

ORGANIZATOR