Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- profil uczestnika

Kim są uczestnicy spotkania Młodzi do Łodzi 2018? Przedstawiamy ich sylwetki, informacje o ich edukacji, realizacjach, dotychczasowej działalności. W kolejnym etapie przy prezentacji każdego uczestnika spotkania Młodzi do Łodzi pojawi się także przygotowana przez niego plansza odpowiadająca na pytanie „Kim jestem?”.

Anna Chwil Chwil

Anna Chwil Chwil

Łeba
Anna Chwil, architekt z zamiłowania i wykształcenia z chęcią tworzenia architektury która będzie współpracowała ze społeczeństwem, a nie była dla nich barierą. Moją pasją jest także hotelarstwo, turystyka i podróże.Jestem dość dociekliwa, zawsze chce zdobyć jak najwięcej informacji. W celu rozwijania się staram się często brać udział w konkursach architektonicznych.
Edukacja
  • Politechnika Gdańska, 2017, mgr inż. arch.
Obecna praktyka zawodowa:
  • Biuro Projektowe Sześcian, asystent architekta
Wybrane realizacje:
  • Budynek Mieszkalny jednorodzinny, ul. Kryształowa, Luzino
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe:
  • BRAK, 0000-0000
Nagrody i wyróżnienia
  • Biurowiec przyszłości, 2017
Wybrane publikacje/ inna aktywność zawodowa
  • brak danych
Praca konkursowa
“Architektura – mój cel”

Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, aktualnie architektem, pełnym chęci do działania w celu rozwijania i poszerzania swoich umiejętności. Dążę do projektowania budynków współpracujących ze społeczeństwem, by nie stanowiły dla nich bariery. Marzę o poszerzaniu horyzontów za granicą, by ze zdobytym doświadczeniem wrócić do kraju i czynnie go wykorzystywać.

ORGANIZATOR