Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- profil uczestnika

Kim są uczestnicy spotkania Młodzi do Łodzi 2018? Przedstawiamy ich sylwetki, informacje o ich edukacji, realizacjach, dotychczasowej działalności. W kolejnym etapie przy prezentacji każdego uczestnika spotkania Młodzi do Łodzi pojawi się także przygotowana przez niego plansza odpowiadająca na pytanie „Kim jestem?”.

Marta  Bochenek

Marta Bochenek

Przedbórz
Mgr inż. arch., inż. arch. krajobrazu. Asystent architekta w biurze projektowym Grzybud w Radomsku. W 2007 r. ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie. W latach 2007 - 2014 studiowała na Politechnice Krakowskiej Architekturę i Urbanistykę oraz Architektura Krajobrazu. W czasie studiów na Architekturze i Urbanistyce w 2011 r. wzięła udział w wymianie Erasmus w Danii na kierunku Constructing Architecture, a w 2013r. wzięła udział w międzynarodowych warsztatach projektowych w Como. Od 2014 do 2016 pracowała jako specjalista ds. przedmiarowania, następnie jako asystent projektanta w biurze budowy Mota-Engil Central Europe S.A. W 2017 r. rozpoczęła pracę w biurze projektowym Grzybud. Jej praca dyplomowa pt. " Centrum Naukowo - Badawcze Budownictwa Ekologicznego" została wystawiona na wystawie "Dyplomy Magisterskiej Architektów" w Pałacu Sztuki w Krakowie.
Edukacja
  • Politechnika Krakowska, 2015, mgr inż. arch.
  • Politechnika Krakowska, 2014, inż. arch. krajobrazu
Obecna praktyka zawodowa:
  • Grzybud, asystent architekta
Wybrane realizacje:
  • brak danych
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe:
  • Mota-Engil Central Europe S.A., 2014-2017
Nagrody i wyróżnienia
  • brak danych
Wybrane publikacje/ inna aktywność zawodowa
  • brak danych
Praca konkursowa
“Architektura – mój cel”

Obecnie asystent architekta w biurze w małej miejscowości, także plastyk, architekt krajobrazu. Cel - tworzyć architekturę w zgodzie ze środowiskiem

ORGANIZATOR