Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- profil uczestnika

Kim są uczestnicy spotkania Młodzi do Łodzi 2018? Przedstawiamy ich sylwetki, informacje o ich edukacji, realizacjach, dotychczasowej działalności. W kolejnym etapie przy prezentacji każdego uczestnika spotkania Młodzi do Łodzi pojawi się także przygotowana przez niego plansza odpowiadająca na pytanie „Kim jestem?”.

Anna  Zgadzaj

Anna Zgadzaj

Kraków
W 2005 stanęłam przed życiowym wyborem wyboru uczelni - Grafika na ASP czy Architektura na Politechnice. Architektura wygrała - stała się moją pasją i towarzyszy mi do dziś. Po wymagających studiach na Wydziale Architektury w Gliwicach, praktykach Erasmus w Barcelonie przyszedł czas na znalezienie pracy w czasach kryzysu. Nie było to łatwe,ale determinacja i wytrwałość doprowadziły mnie do miejsca, w którym obecnie jestem. Otrzymałam propozycję pracy na stanowisku Architekta Prowadzącego w biurze BE DDJM Architekci przy jednym z budynków inwestycji Unity Center w Krakowie,znanej jako słynny Szkieletor. Podjęcie pracy przy projekcie ikony Krakowa wiąże się z dużą odpowiedzialnością,ale i też wielką satysfakcją.Po raz pierwszy będę brać udział w konferencji Młodzi do Łodzi i mam nadzieję,że będzie okazja do dyskusji na temat wielkich inwestycji realizowanych w Polsce.
Edukacja
  • Politechnika Śląska w Gliwicach, 2011, mgr inż. architekt
Obecna praktyka zawodowa:
  • BE DDJM Architekci Kraków, Architekt prowadzący
Wybrane realizacje:
  • Unity Center Biznesowe Centrum Krakowa, ul. Lubomirskiego, Kraków
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe:
  • UCEES Kraków, 2014-2018
Nagrody i wyróżnienia
  • brak danych
Wybrane publikacje/ inna aktywność zawodowa
  • brak danych
Praca konkursowa
“Architektura – mój cel”

Architekt to zawód zaufania publicznego, ale sam tytuł do zdobycia zaufania nie wystarczy. Każdego dnia pracuję nad jego zdobyciem i wkładam całą swoją pasję w walkę o dobrą architekturę, która nie kłamie i niczego nie udaje. To co projektujemy i zostawiamy po sobie wpływa na wrażliwość i świadomość naszego społeczeństwa.

ORGANIZATOR