Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- profil uczestnika

Kim są uczestnicy spotkania Młodzi do Łodzi 2018? Przedstawiamy ich sylwetki, informacje o ich edukacji, realizacjach, dotychczasowej działalności. W kolejnym etapie przy prezentacji każdego uczestnika spotkania Młodzi do Łodzi pojawi się także przygotowana przez niego plansza odpowiadająca na pytanie „Kim jestem?”.

Hanna  Czerniakowska

Hanna Czerniakowska

Rzeszów
Absolwentka architektury i urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, obecnie studiuje architekturę krajobrazu na Uniwersytecie Rzeszowskim. Międzynarodowe doświadczenie zdobywała podczas studiów na Politecnico di Milano i Universita degli Studi di Trento, a także w trakcie licznych warsztatów i konferencji w Polsce i zagranicą. W swoich pracach, zarówno praktycznych, jak i teoretycznych, zajmuje się tematyką rewitalizacji obiektów zabytkowych oraz ochroną i rewaloryzacją krajobrazu kulturowego. Angażuje się w życie lokalnej społeczności, uczestnicząc w konsultacjach społecznych i wspierając ruchy miejskie, propaguje projektowanie partycypacyjne.
Edukacja
  • Politechnika Krakowska, 2016, mgr inż. arch.
Obecna praktyka zawodowa:
  • BRAK, BRAK
Wybrane realizacje:
  • brak danych
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe:
  • BRAK, 0000-0000
Nagrody i wyróżnienia
  • brak danych
Wybrane publikacje/ inna aktywność zawodowa
  • brak danych
Praca konkursowa
“Architektura – mój cel”

Architektka, urbanistka, absolwentka Politechnika Krakowskiej 2016. Miasto, budynki, ludzie, fotografia, sztuka, wzornictwo, natura - wszystko to ma wpływ na to kim jestem i jak odbieram architekturę.

ORGANIZATOR