Architektura Murator

Młodzi do Łodzi 2018

Młodzi do Łodzi

- profil uczestnika

Kim są uczestnicy spotkania Młodzi do Łodzi 2018? Przedstawiamy ich sylwetki, informacje o ich edukacji, realizacjach, dotychczasowej działalności. W kolejnym etapie przy prezentacji każdego uczestnika spotkania Młodzi do Łodzi pojawi się także przygotowana przez niego plansza odpowiadająca na pytanie „Kim jestem?”.

Michał Krzyżowski

Michał Krzyżowski

Gdańsk
arch. Michał Krzyżowski absolwent Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, szkoleniowiec z zakresu budowania relacji i wizerunku w biznesie, członek rady ekspertów w projekcie Przygarnij Przestrzeń, współzałożyciel Fundacji na Dużą Skalę, prezes Instytutu Innowacyjnej Nauki, członek Rady Fundacji Polska Innowacyjna, organizator jednych z największych warsztatów architektoniczno-urbanistycznych Architektour i wielu konferencji, wydarzeń naukowych i kulturalnych. Wieloletni działacz społeczny. W przeszłości członek komisji przy RGNISW w MNISW. Brał czynny udział w pracach nad nowelizacja ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym gdzie duży nacisk kładł na rozwój ścieżki młodego architekta w środowisku technicznym. Zainteresowania to nowoczesne rozwiązania techniczne oraz szeroko pojęta edukacja architektoniczna w specjalności programy nauczania oraz innowacyjne formy kształcenia.
Edukacja
  • Politechnika Gdańska, 0000, Brak
Obecna praktyka zawodowa:
  • Brak, Brak
Wybrane realizacje:
  • Brak, ul. Brak, Brak
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe:
  • Brak, 0000-0000
Nagrody i wyróżnienia
  • Brak, 0000
Wybrane publikacje/ inna aktywność zawodowa
  • Brak, 0000
Praca konkursowa
“Architektura – mój cel”

architekt, szkoleniowiec z budowania relacji i wizerunku w biznesie. Współtwórca jednych z największych ogólnopolskich warsztatów architektoniczno-urbanistycznych ARCHITEKTOUR i współorganizator warsztatów z zakresu Architektury Parametrycznej. Zafascynowany procesami kształcenia, projektowania i wykorzystaniem nowych technologii czego efektem są warsztaty DESIGN SPRINT.

ORGANIZATOR