Młodzi do Łodzi
- projekty
Poznaj wszystkich uczestników 4. edycji ogólnopolskiego spotkania Młodzi do Łodzi. Zobacz, kim są polscy projektanci przed 40. rokiem życia, dowiedz się, gdzie studiowali, czym się zajmują i do czego dążą.
Jestem architektem i urbanistką.Studiowałam w Polsce i za granicą.Poprzez podróże, konkursy i pracę nauczyłam się lubić architekturę.Architekci mają wielki przywilej kształtować przestrzeń, nadawać jej tożsamość i zamieniać marzenia w rzeczywistość.Uważam, że do tworzenia dobrej architektury potrzebny jest nie tylko talent, ale przede wszystkim praca, zrozumienie, obserwacja, rozmowy i dyskusje.
Jestem architektem, absolwentem Politechniki Szczecińskiej. Doświadczenie zdobywałem w Polsce i Danii. Od kilku lat prowadzę swoją pracownię projektową w Szczecinie. Moim celem jest tworzenie dobrej architektury - dobrej dla użytkowników, miasta i otoczenia.
Jestem architektem i przedsiębiorcą, nieustannie rozwijającym swoje umiejętności profesjonalne i biznesowe.
Od 2015 roku prowadzę własne biuro architektoniczne, specjalizujące się w tworzeniu koncepcji konkursowych.
Wcześniej pracowałem min. w MVRDV w Rotterdamie, gdzie moim głównym projektem był biurowiec Bałtyk w Poznaniu.
W architekturze cenię prostotę i umiar.
Przedstawicielem profesji pod sztandarem „zawsze coś”. Pracowitym intro-ekstra-wertykiem. Urzędowym partyzantem.
Ulubionym projektantem, znudzonym projektantem, znienawidzonym projektantem. Posłańcem złych wieści. Adresatem „niedasie”. Gdzieś pośrodku, gdzieś pomiędzy, przestawiony z „pole position”.
Nie wiem, nie wiemy, nie wiecie!
Architektem, obserwatorem miejskich przestrzeni, rowerzystą w mieście. Miałam okazję projektować we Wrocławiu oraz w Almere, w Holandii, obecnie pracuję na stanowisku architekta w Krakowie. Fascynują mnie duże miasta i różnorodność społeczności. Jestem przeciwniczką zjawiska „kopiuj – wklej” w architekturze. Taniec i muzyka jest moją odskocznią i inspiracją.
Myślę, że nadal nie jestem do końca pewna kim jestem - i to jest zupełnie w porządku. Wiem, że cieszy mnie piękno i szukam go wszędzie. Architektura jest dla mnie formą uczłowieczania - uważam, że wiemy i mówimy o niej za mało do innych, a za dużo między sobą. Zależy mi, żeby świadomość historii (szeroko pojętej) mobilizowała nas, kształciła i pchała naprzód.
Jestem absolwentką studiów inżynierskich na kierunku Architektura Krajobrazu.
Zajmuję się także projektowaniem wnętrz oraz wykonywaniem projektów graficznych dla małych firm.
Będąc na pierwszym roku studiów magisterskich zdecydowałam zmienić profesję. Planuję doskonalić swoje umiejętności obsługi programów graficznych, a także zdobyć szerszą wiedzę w zakresie projektowania wnętrz.
Jestem architektem, interesuje mnie projektowanie i budowanie. W architekturze szukam ładu, spokoju i ciekawych rozwiązań przestrzennych.
Jestem architektem.
Jestem grafikiem.
Jestem projektantem.
Jestem producentem.
Jestem absolwentem Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Pracuję od około trzech lat jako asystent architekta.
Zbieram doświadczenie pracując w pracowniach projektowych oraz angażując się w wydarzenia architektoniczne.
Moim celem jest sprawnie i świadomie odnalezienie się na rynku architektonicznym.
Oficjalnie absolwentka kierunku Architektura Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej, aktualnie studentka kierunku Architektura również na PK.
Osobiście z pokorą badam rzeczywistość. Czerpię z każdej dziedziny artystycznej po trochu. Łączę Arch. Krajobrazu oraz
Architekturę w jedność. Podróżuję, maluję, projektuje, ciąglę się uczę.
Mniej znaczy więcej czy mniej znaczy nudniej?
Pełnomocnik prezydenta m.st. Warszawy ds. rewitalizacji. Psycholog, absolwent Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych UW, autor bloga „Strefa Piesza”, ekspert zajmujący się zrównoważonym transportem, przestrzenią publiczną oraz bezpieczeństwem pieszych i rowerzystów. Współpracuje z Najwyższą Izbą Kontroli, Sejmem, Ministerstwem Rozwoju i Infrastruktury.
Architekt-urbanista. Od 2009 projektant z warszawskiej pracowni Dawos. Współautor wielu planów miejscowych oraz koncepcji arch-urb. Poszukujący dróg owocnej partycypacji w projektowaniu urbanistycznym – doświadczający destrukcyjnych skutków tejże partycypacji w praktyce tworzenia mpzp. Przekonany o wartości spotkania oraz o potrzebie zaangażowania w życie wspólnoty lokalnej.
Misją AIO Design jest zadowolenie naszych Klientów z przestrzeni, którą dla Nich tworzymy. Dzięki pasji, wiedzy i doświadczeniu tworzymy dla naszych Klientów piękną i funkcjonalną przestrzeń, z zastosowaniem trwałych, użytecznych oraz zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju rozwiązań. Zapewniamy kompleksowe usługi projektowe (z zastosowaniem współczesnych technologii projektowania BIM).
W lutym tego roku ukończyłam studia inżynierskie na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. W czasie trwania studiów zajmowałam się m. in. udzielaniem korepetycji z geometrii wykreślnej co w zeszłym roku akademicki zaowocowało współpracą ze szkoła rysunku Domin, w której prowadziłam zajęcia grupowe z tego właśnie przedmiotu.
Jestem absolwentką Wydziału Architektury PW - 2015, obecnie pracuje jako architekt/ koordynator projektu w firmie zajmującej się generalnym wykonawstwem architektury przemysłowej, co pozwala na pełne uczestnictwo w całym procesie inwestycyjnym - od projektu po realizację, głównym miejscem mojej pracy jest plac budowy, po godzinach zajmuje się projektowaniem wnętrz.